Drukuj
Odsłony: 544

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami konkursów organizowanych przez Wydział Edukacji i Nauki UMWD oraz DBP we Wrocławiu z okazji Dolnośląskiego Roku Rzeki Odry.

Szczegóły dotyczące konkursów jak również regulaminy dostępne są na: http://www.dbp.wroc.pl/

Sprostowanie dotyczące powyższej informacji:

Szanowni Państwo,

dopisałam na stronie internetowej, że prace konkursowe dotyczą Odry wraz z dopływami  (zgodnie z uchwałą). Nazwy konkursów są odniesieniem do nazwy roku: rokiem rzeki Odry. Jeżeli Państwo umieścili komunikaty na swoich stronach, to bardzo proszę o dopisanie „ wraz z dopływami”:
- Konkurs adresowany jest do uczniów klas 5 - 7 szkół podstawowych Dolnego Śląska, a przedmiotem konkursu jest prezentacja zagadnień związanych z ekosystemem rzeki Odry wraz z jej dopływami - walorów wybranych obszarów, cennych przyrodniczo miejsc, możliwości gospodarczych i atrakcji turystycznych.
- Konkurs adresowany jest do uczniów oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych na Dolnym Śląsku, a przedmiotem konkursu jest dokumentowanie piękna przyrody, walorów wybranych obszarów i miejsc, których motywem przewodnim jest rzeka Odra wraz z dopływami.

W razie pytań prace konkursowe dotyczące dopływów Odry będą tak samo traktowane jak prace o Odrze.
Z góry dziękuję za życzliwość.

Pozdrawiam - Beata Malentowicz
Wydział Wspomagania Szkół i Placówek Oświatowych
Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej