Powiatowe Centrum Edukacyjne i Psychologiczno - Pedagogiczne w Miliczu

tel. / fax. +48 (71) 38-40-238

tel. +48 (71) 38-40-237

Dyrektor

Teresa Nowicka

wew. 50

dyrektor (at) pceipp.pl

Sekretariat, Kadry

Agnieszka Patkowska

wew. 50

sekretariat (at) pceipp.pl

Księgowość, Kasa Zapomogowo Pożyczkowa

Teresa Kazuro – Światłowicz

wew. 13

ksiegowosc (at) pceipp.pl

Kasa, obiady

Bożena Budój

wew. 12

 

Kierownik administracyjno - gospodarczy,

Lawendowy Zakątek,

Koordynator imprez okolicznościowych, catering,

Schronisko

Marek Patkowski

885-226-121

wew. 11

 m.patkowski (at) pceipp.pl
Schronisko Bogusław Iwanicki

663-875-580

 
Centrum Edukacji Ekologicznej  Małgorzata Dziarko
  m.dziarko (at) pceipp.pl

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna

Pokój nauczycielski / sekretariat PPP Magdalena Wilk wew. 15 poradnia (at) pceipp.pl
psycholog

Anita Opielewicz

wew. 19

a.opielewicz (at) pceipp.pl

psycholog

Marita Woźny

wew. 19

m.wozny (at) pceipp.pl

psycholog Daria Hajduk wew. 19 d.hajduk (at) pceipp.pl

pedagog

Teresa Michalak wew. 17 t.michalak (at) pceipp.pl
pedagog Małgorzata Musielak
wew. 20 m.musielak (at) pceipp.pl
pedagog / doradca zawodowy Teresa Nowicka wew. 16 t.nowicka (at) pceipp.pl
psycholog Bożena Ośko wew. 18 b.osko (at) pceipp.pl
psycholog Karolina Kurzawa wew. 23 k.kurzawa (at) pceipp.pl
logopeda Marzanna Wiśniewska wew. 21 m.wisniewska (at) pceipp.pl
pedagog Joanna Woroniak wew. 25 j.woroniak (at) pceipp.pl
psycholog Magdalena Zimoch wew. 22 m.zimoch (at) pceipp.pl
  Grażyna Kmiecik   g.kmiecik (at) pceipp.pl

Centrum Metodyczne

doradca metodyczny Monika Mokwińska - Snażyk   m.mokwinska (at) pceipp.pl
doradca metodyczny Aneta Nowak    a.nowak (at) pceipp.pl
doradca metodyczny Anna Waleńska   a.walenska (at) pceipp.pl
doradca metodyczny Małgorzata Dziarko   m.dziarko (at) pceipp.pl

Biblioteka Pedagogiczna i Publiczna
tel. +48 (71) 38 41 042

Nauczyciel bibliotekarz  Dorota Domska
  d.domska (at) pceipp.pl
Nauczyciel bibliotekarz Renata Walkiewicz   r.walkiewicz (at) pceipp.pl
Bibliotekarz Alicja Urbańczyk   a.urbanczyk (at) pceipp.pl